OLEJ Z PESTEK DYNI
OLEJ Z PESTEK DYNI

Olej z pestek dyni to zdecydowanie olej do zadań specjalnych. Jest to produkt posiadający olbrzymią ilość właściwości zdrowotnych. Dynia jest nieocenionym źródłem cynku, którego niedostateczne spożycie może doprowadzić do pogorszenia funkcjonowania układu odpornościowego jak również spowolnienia procesu gojenia ran. Niedobór cynku sprzyja utracie włosów, a także może objawiać się zaburzeniami węchu i smaku. Olej z pestek dyni zdecydowanie powinien pojawić się w diecie mężczyzn a także osób borykających się z pasożytami układu pokarmowego (np. tasiemca, glisty lub owsika). 

Wskazania:

  •    Prostata lepiej zapobiegać niż leczyć głosi mądrość ludowa i tu z pomocą przychodzi olej z pestek dyni, który można używać zarówno profilaktycznie jak i leczniczo w przypadku powiększenia gruczołu krokowego powodującego uczucie dyskomfortu podczas oddawania moczu co może z kolei prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych. Regularne stosowanie oleju z pestek dyni ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz reguluje procesy, które odpowiadają za oddawanie moczu. Obecne w oleju fitosterole, obniżają zbyt wysoki poziom hormonu DHT, który odpowiada za przerost prostaty.

UWAGA!!!

Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 miesiące. Po tym okresie należy zrobić przerwę min. 2-3 tygodnie i dopiero wówczas można powrócić do kuracji olejem z pestek dyni.

  •    Pasożyty olej z pestek dyni od wieków stosowany jest jako preparat wspomagający zwalczanie pasożytów jelitowych t.j. tasiemiec uzbrojony i nieuzbrojony, owsiki, glista ludzka oraz tęgoryjec dwunastnicy. Przy okazji pomaga usunąć z organizmu inne toksyczne substancje. Kuracja odrobaczenia powinna trwać co najmniej 2 tygodnie. W celu pozbycia się pasożytów należy kurację rozpocząć na czczo. Przyjmujemy 2 łyżeczki oleju tuż przed posiłkami. Istotne jest, aby po 7 dniach po spożyciu oleju z pestek dyni zastosować środek przeczyszczający, tak aby wydalić pasożyty z organizmu i oczyścić z toksyn.

      Dawkowanie :

  • Osoby dorosłe – 1 łyżeczka oleju 2-3 razy dziennie.
  • Dzieci do lat 9 – 1 łyżeczka oleju na dobę.

Produkt należy spożywać na zimno, nie należy go podgrzewać. 

 

Jeżeli chcecie Państwo poznać moc oleju z pestek dyni zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

https://herbum.pl/olej-z-pestek-dyni-250-ml-zimno-tloczony-nieoczyszczony-olvita

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl